Rekonstrukce

S rekonstrukcí domu automaticky dochází ke zvýšení jeho celkové hodnoty a také se výrazně prodlouží životnost budovy. Zapomínat by se také nemělo, že s rekonstrukcí se výrazně zvyšuje bezpečnost obyvatel. V neposlední řadě se díky celkové rekonstrukci zlepší a zmodernizuje vzhled domu.

Rekonstrukce objektu se může jevit jako komplikovaná a záludná, ale nebojte, ve spolupráci se solidním partnerem se i toto dá řešit s úsměvem.

U rekonstrukce jakéhokoliv typu domu je nejpodstatnější si uvědomit celkový postup prací. Není efektivní rozdělit akci bezmyšlenkovitě do jednotlivých etap, bez následných návazností, protože pak je více než jisté, že po zhotovení jedné etapy – zateplení pláště a po čase zahájení druhé etapy – výměna oken se dílo z předcházející etapy znehodnotí, okolo oken vznikají nezateplené plochy – tepelné mosty a obě etapy stály více peněz, než kdyby se prováděli najednou a v technologicky správném pořadí. Toto je jen jeden příklad z mnoha v rámci špatného zacházení s budovou. Bohužel je to nejobvyklejší řešení rekonstrukce.

Pokud jste i přes to přesvědčeni o nutnosti rozfázovat realizaci, je nutné důkladně promyslet postupy a další návaznosti. Posléze však pravděpodobně zjistíte, že samostatně realizované etapy nešetří předpokládané množství energií. Je pravděpodobné, že fasádní firma zjistí, že při výměně zábradlí nikdo neuvažoval s dodatečným zateplením, že nejde u mnoha oken zateplit ostění, protože na rámu nezbývá místo a že nemalá investice do venkovních parapetů přijde vniveč, protože jsou úzké atd.

To je jen několik příkladů vztažených k rekonstrukci bytových domů z naší praxe.

Nebojte se rekonstruovat, rekonstruujte s NÁMI!

Nabízíme našim zákazníkům kompletní služby v oblasti rekonstrukcí rodinných a bytových domů.


I VY MŮŽETE BYDLET LÉPE!

D-PRODUKT, s.r.o.

Hlavní sídlo společnosti

Slunečná 374
354 91 Lázně Kynžvar

Vzorková prodejna Velká Hleďsebe

Slunečná 374
354 91 Lázně Kynžvar

Vzorková prodejna Plzeň

Malická 10
Plzeň – Roudná

Skip to content