D-Produkt, s.r.o. ®

PLASTOVÁ OKNA • ZATEPLOVÁNÍ BUDOVBytové domy

Rekonstrukce od začátku až do konce

Naše rada v tomto směru je jednoznačná - když revitalizace, tak kompletně s využitím státních dotací, pod vedením zkušeného generálního dodavatele, zaštítěnou špičkovou bankou s minimální úrokovou sazbou. Ve spolupráci se společností D-PRODUKT by to mohlo probíhat následovně:

  • provedeme technické zhodnocení budovy
  • navrhneme rozsah rekonstrukce
  • vypracujeme harmonogram průběhu prací
  • předstoupíme před shromáždění vlastníků a provedeme prezentaci
  • vyřídíme státní dotace
  • připravíme projektové dokumentace, energetický audit, statické posouzení
  • vyřídíme potřebná povolení k realizaci zakázky
  • zrealizujeme zakázku

Bydlete lépe, bydlete v teple

Naše společnost provádí kompletní revitalizace budov, což znamená výměnu oken, lodžiových či balkonových sestav, vchodových dveří, zateplení obvodového pláště, sanaci lodžií s výměnou zábradlí, rekonstrukci výtahů, společných prostor, zdravotní instalaci, zemní práce kolem domu s odvodněním a okapovým chodníčkem.

revitalizace budov revitalizace budov revitalizace budov
revitalizace budov

Základem celého úspěchu je provést dílo v co největším rozsahu tak, aby výsledný efekt byl co největší.

Výsledkem takovéto revitalizace je samozřejmě citelná úspora výdajů za teplo, nezávislí energetičtí auditoři uvádí u některých staveb úsporu 50 - 60 %. Ano, zdá se to až neuvěřitelné a chápeme, že to může být bráno jako reklamní chyták,ale i my sami máme praxí ověřené informace o citelné úspoře na topení v jednotlivých bytových jednotkách samozřejmě po rekonstrukci domu.Vždyť kdo z vás by mohl říci,že nezapnul topení do poloviny prosince a přesto nemrznul, tak jak to tvrdí naši zákazníci? Jen tyto názory a postřehy nás bez hlubšího zkoumání přesvědčují o nutnosti revitalizace.

Každý z nás si jistě uvědomuje, že energie už nikdy nebudou levnější a jen těžko jejich ceny zůstanou na stejných hodnotách jako dnes. Tento efekt neovlivníme, ale důkladnou rekonstrukcí domu můžeme rapidně změnit množství spotřebované energie.

U rekonstrukce bytového domu je nejpodstatnější si uvědomit celkový postup prací. Není efektivní rozdělit akci bezmyšlenkovitě do jednotlivých etap, bez následných návazností, protože je více než jisté, že po zhotovení jedné etapy - zateplení pláště a po čase zahájení druhé etapy - výměna oken se dílo z předcházející etapy znehodnotí, okolo oken vznikají nedoteplené plochy - tepelné mosty a obě etapy stály více peněz než kdyby se prováděli najednou a v technologicky správném pořadí. Toto je jen jeden příklad z mnoha špatného zacházení s budovou. Bohužel je to nejobvyklejší řešení rekonstrukce.

revitalizace budov revitalizace budov revitalizace budov

Pokud jste přesto přesvědčeni o nutnosti rozfázovat revitalizaci je nutné důkladně promyslet postupy a další návaznosti. Posléze však zjistíte,že samostatně realizované etapy nešetří předpokládané množství energií, že jsou finančně náročnější než se očekávalo-výměna zábradlí, sanace lodžiových podlah, samotná výměna oken bez následného zateplení nemá očekávaný efekt, zateplení dvouplášťové střechy bez zaslepení odvětracích průduchů také nemá požadovanou tepelnou úsporu,nehledě na nutnost výměny oplechování atik a říms po zateplení pláště. Nakonec fasádní firma zjistí, že při výměně zábradlí nikdo neuvažoval s dodatečným zateplením, že nejde u mnoha oken zateplit ostění, protože na rámu nezbývá místo a že nemalá investice do venkovních parapetů přijde vniveč, protože jsou úzké atd.

revitalizace budov revitalizace budov

Nabízíme našim zákazníkům kompletní služby v oblasti revitalizace bytových domů.

Ve spolupráci s námi můžete i vy BYDLET LÉPE, BYDLET V TEPLE.

revitalizace budov

novinky

23.03.2012 - ONLINE SLEDOVÁNÍ SOLÁRNÍHO SYSTÉMU

Bylo spuštěno online sledování solárního systému v Čechovské ulici v Příbrami.
Aktuální data o výkonu a teplotách celého systému naleznete zde:

http://tapps.barxenergy.cz/Pb/

a aktuální přehled o počasí na střeše tohoto domu naleznete zde:

http://cechovska111.pb.cz/status.html

20.02.2012 - Plošná inzerce v Chebském a Plzeňském Deníku

Dnešním dnem zahájila naše společnost reklamní inzerční kampaň v regionálních denících Chebska a Plzeňska.

zobrazit všechny novinky

poptávka

Vaši poptávku zašlete zde


copyright © D-Produkt, s.r.o. webdesign Vendys graphics